top of page

Spoznajte nás

Naša rodinná firma sa venuje výrobe a následnému predaju cukrárenských výrobkov a služieb s tým spojených. Pri výrobe využívame inovatívne prístupy, ktoré prepájame  s tradičnými postupmi inšpirovanými francúzskym spôsobom výroby koláčov.

P1021609.jpg

Náš príbeh

Na začiatku to bola voľnočasová záľuba, ktorá neskôr prerástla do vášne  a vyústila do splnenia sna mať vlastnú cukrárenskú výrobu. Tak by sa dal v skratke popísať príbeh zakladateľky Terezy, ktorá sa vo svojom koníčku prostredníctvom školení pod hlavičkou svetoznámych cukrárov a rokmi praxe v rôznych prevádzkach zdokonalila natoľko, že môže pravidelne pripravovať tie najchutnejšie sladké pokušenia pre svojich zákazníkov. 

Naše poslanie

Našim poslaním v Monamé Patisserie je prinášať naše osobné stvárnenie modernej cukrárne s inovatívným prístupom k tradičným metódam výroby cukrárenských výrobkov prostredníctvom ktorých prinášame ľuďom radosť, potešenie a chuť do života, vytváraním kúzelných chuťových chvíľ s našimi produktami.

Výroba cukrárenských výrobkov je pre nás vášeň, ktorá nás napĺňa. Vďaka nej sme na základe vašich podnetov pripravili portfólio našich služieb.

P1021677.jpg

Naše hodnoty

Láska & Potešenie


Vytvárame kultúru srdečnosti kde je každý vítaný tak, aby sa cítil šťastný.

Vášeň

Veci robíme z duše a so zapálením pre robotu, ktorá nás baví a napĺňa.

Excelentnosť

Do všetkého dávame maximum a neustále sa snažíme priviesť chuť, vzhľad, servis a celkový zážitok ku dokonalosti.

Inovácie

​Nechceme zapadnúť v šedom priemere, a preto sa snažíme každý deň prinášať nové postupy a chute, vďakaktorým vám poskytneme jedinečné kulinárske  zážitky.

bottom of page