top of page

Spoznajte nás

Naša rodinná firma sa venuje výrobe a následnému predaju cukrárenských výrobkov a služieb s tým spojeným. Pri výrobe využívame inovatívne prístupy v spojení s tradičnými postupmi inšpirované francúzskym spôsobom výroby koláčov.

DALL·E 2023-03-14 10.18.04 -  .png

Náš príbeh

Na začiatku to bola voľnočasová záľuba, ktorá neskôr prerástla do vášne až do samotného sna mať vlastnú cukrárenskú výrobu. Tak by sa dal v skratke popísať príbeh zakladateľky Terezy, ktorá sa vo svojom koníčku prostredníctvom školení pod hlavičkou svetoznámych cukrárov a rokov praxe v rôznych prevádzkach zdokonalila natoľko, že môže pravidelne pripravovať tie najchutejnejšie sladké pokušenia pre svojich zákazníkov. 

Naše poslanie

Našim poslaním v Monamé Patisserie je prinášať naše osobné stvárnenie modernej cukrárne s inovativným prístupom k tradičným metódam výroby cukrárenských výrobkov prostredníctvom ktorých prinášame ľuďom radosť, potešenie a chuť do života, vytváraním kúzelných chuťových chvíl s našími produktami.

Výroba cukrárenských výrobkov je pre nás vášeň, ktorá nás napĺňa a vďaka, ktorej sme pripravili portfólio našich služieb. Prispôsobené na základe vašich podnetov. 😉 

Monamé Pattiserie - Tereza Čankyová.png

Naše hodnoty

Láska & Potešenie


Vytvárame kultúru srdečnosti kde je každý vítaný tak, aby sa cítil šťastný.

Vášeň

Veci robíme z duše a so zapálením pre robotu, ktorá nás baví a napĺňa.

Excelentnosť

Do všetkého dávame 100% a neustále sa snažíme priviesť chuť, vzhľad, servis a celkový zážitok ku dokonalosti.

Inovácie

Nechceme zapadnúť v šedom priemere a preto sa snažíme každý deň prinášať nové postupy a chute vďaka ktorým prinášame prelomové chuťové zážitky.

Kde nájdete naše jedinečné koláče

Chlieb a láska.png
Residence Caffe.png
Michelle Coffee.png
Leroy banská bystrica.png
Chilli Zvolen.png
bottom of page