top of page
fds.png

Naše služby

Našim hlavným poslaním je prinášať ľuďom radosť prostredníctvom našich jedinečných výrobkov. V duchu nášho poslania sme pripravili pre našich vás, našich zákazníkov aj portfólio služieb prostredníctvom ktorých môžete mať naše sladké pokušenia na oslavách, svadbách, team buildingoch ako aj vo vašej obľúbenej prevádzke.

Služby - zoznam
Snímka obrazovky 2023-03-14 o 13.26.26.png

Torty podľa vašich predstáv

Či už sa jedná o veľkú alebo menšiu udalosť, každá si zaslúži svoju jedinečnú tortu, ktorá nadchne vašich hostí vďaka čomu sa vaša udalosť stane nezabudnuteľnou. A to sú pre nás výzvy, ktoré milujeme a radi vám pomôžeme pripraviť jedinečný výsledok. 

Candy Bar - Monamé Patisserie.png

Candybar na akúkoľvek príležitosť

Kto hovorí, že tortou a koláčmi to končí? U nás sa snažíme spájať dokonalý zážitok z chute aj celkovým vzhľadom priestoru kde sa naše sladké pokušenia nachádzajú. Prostredníctvom tématicky zladeného Candybaru tak dodáme jedinečný nádych každej udalosti. 

Snímka obrazovky 2023-03-14 o 13.40.33.png

Darčekové krabičky

​Výsluška na svadbe, darček pre zamestnancov alebo len malé potešenie pre známych. Aj s tým vám radi pomôžeme prostredníctvom našich darčekových krabičiek, ktoré vyčarujú úsmev na tvári za každých okoloností.

Snímka obrazovky 2023-03-14 o 13.39.27.png

Horeca spolupráca

Máte prevádzku, kde by ste chceli potešiť svojich zákazníkov jedinečnými koláčmi? Sme tu pre vás a radi spoločne s vami pripravíme ponuku koláčov, ktoré budú odrzkadľovať štýl vašej prevádzky a želania vašich zákazníkov. 

Snímka obrazovky 2023-03-14 o 13.24.49.png

Tématické zákusky

Usporiadaváte oslavu alebo party, ktorá ma jasnú tématiku a chcete k tomu všetko prispôsobiť? Radi sa budeme podielať na dokonalom výsledku a navrhneme vám koláče a dezerty, ktoré presne zapadnú do danej tématiky.

Teambuilding | Kurzy pečenia

Nechcete koláče len ochutnávať, ale aj sa ich naučiť robiť a zabaviť sa pritom? Jednou z možnosti, ktoré pre vás poskytujeme sú pravidelné kurzy a možnosť usporiadať teambuilding v našej výrobni odkiaľ odídete z nezabudnuteľným zážitkom a schopnosťou pripraviť skvelé koláče pre svoju návštevu.

bottom of page