top of page
Moname februar 8.jpg

Naše služby

Naším hlavným poslaním je prinášať ľuďom radosť prostredníctvom našich jedinečných výrobkov. V duchu tohto poslania sme pre vás, našich zákazníkov, pripravili portfólio služieb. Vďaka nim môžete mať naše sladké pokušenia na oslavách, svadbách, team buildingoch, ako aj vo vašej obľúbenej prevádzke.

Služby - zoznam
IMG_0404.jpg

Torty podla vašich predstáv

Či ide o veľkú alebo menšiu udalosť, každá si zaslúži svoju jedinečnú tortu, ktorá nadchne vašich hostí a urobí z vašej udalosti nezabudnuteľný zážitok. Tieto výzvy milujeme a radi vám pomôžeme dosiahnuť tento jedinečný výsledok.

 

Candy Bar - Monamé Patisserie.png

Candybar na akúkoľvek príležitosť

Kto hovorí, že tortou a dezertmi to končí? U nás sa snažíme spájať dokonalý zážitok z chute s celkovým vzhľadom priestoru, v ktorom sa naše sladké pokušenia nachádzajú. Prostredníctvom tematicky zladeného candybaru tak dodáme jedinečný nádych každej udalosti. 

IMG_1329.jpg

Darčekové krabičky

​Výslužka zo svadby, darček pre zamestnancov alebo len malé potešenie pre známych?  Aj s tým vám radi pomôžeme prostredníctvom našich darčekových škatuliek, ktoré za každých okolností vyčarujú úsmev na tvári.

IMG_9133.jpg

Horeca spolupráca

Máte prevádzku, kde by ste chceli potešiť svojich zákazníkov jedinečnými dezertmi? Sme tu pre vás a radi spoločne s vami pripravíme ponuku dezertov, ktoré budú odzrkadľovať štýl vašej prevádzky a želania vašich zákazníkov. 

IMG_1076.jpg

Tématické zákusky

Chystáte  oslavu alebo party, ktorá má jasnú tematiku a chcete  tomu všetko prispôsobiť? Radi sa budeme podieľať na dokonalom výsledku a navrhneme vám dezerty, ktoré presne zapadnú do danej témy.

Moname februar 4.jpg

Teambuilding | Kurzy pečenia

Nechcete  dezerty len ochutnávať, ale aj sa ich naučiť piecť a zabaviť sa pri tom? Jednou z možností, ktoré pre vás poskytujeme, sú pravidelné kurzy a možnosť usporiadať teambuilding v našej výrobni, odkiaľodídete s nezabudnuteľným zážitkom a zručnosťami pripraviť skvelé dezerty pre svoju návštevu.

bottom of page